Super Ligi 2018 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Futbol Çin Super Ligi2018

results
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: Super Ligi¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷Am7Qh90Q¬ZD÷p¬ZE÷vTOckvF5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/super-ligi/¬ZX÷00Çin 003......0000000000186000Super Ligi 010r Ligi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷WYB2OQDj¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Renhe¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Renhe¬JA÷ry4pWcwl¬WU÷beijing-renhe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷MR2lVHhf¬WV÷guangzhou-r-f¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷40yqiV5p¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Yifang F.C.¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Yifang F.C.¬JA÷YBDnS1ZE¬WU÷dalian-yifang¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Changchun Yatai¬JB÷C2CjRLlL¬WV÷changchun-yatai¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷8I9ZQJZl¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷bmnyugMI¬WU÷guangzhou¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷ANkuvDyP¬WV÷tianjin-teda¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷KUCAWcPg¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guizhou Zhicheng¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guizhou Zhicheng¬JA÷fcvPJXsl¬WU÷guizhou-zhicheng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬JB÷YmwTIicf¬WV÷chongqing-lifan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷xjJiGxuD¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei¬JA÷2oKBCGzL¬WU÷hebei-china-fortune¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷txJFBzjR¬WV÷beijing-guoan¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷CAM3zX6o¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷4Oe4L7PS¬WU÷jiangsu-suning¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷6XsWGRXq¬WV÷henan-jianye¬AK÷2¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷YXGEVHv0¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷K4yyHVR6¬WV÷shandong-luneng¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷tExXHBC0¬WU÷shanghai-shenhua¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷URG3mYnJ¬AD÷1541919600¬ADE÷1541919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Quanjian¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Quanjian¬JA÷QXz5D7qr¬WU÷tianjin-quanjian¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷4OZ8CRbl¬WV÷shanghai-sipg¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷xtfwegP8¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷tA2qcjgO¬WU÷beijing-guoan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷K01mdA8U¬WV÷shanghai-shenhua¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷UqW4avtE¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Changchun Yatai¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Changchun Yatai¬JA÷bqxknVpq¬WU÷changchun-yatai¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬JB÷xzygok0k¬WV÷tianjin-quanjian¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷8A554ut1¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷pQkq28Go¬WU÷chongqing-lifan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬JB÷OGlm1SVi¬WV÷guangzhou¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷YwjomAji¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷4jhgUy80¬WU÷guangzhou-r-f¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷IgdcTeN6¬WV÷hebei-china-fortune¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷jgo4PtIQ¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Henan Jianye¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Zhicheng¬JB÷bZ2VD5Fc¬WV÷guizhou-zhicheng¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬JA÷Kr4REo0i¬WU÷henan-jianye¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷UwZHmBHr¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷MTNIBk8H¬WU÷shandong-luneng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷Y3RMA9NN¬WV÷jiangsu-suning¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷fmsHuEPL¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷jqdp1slr¬WU÷shanghai-sipg¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷UZfl013l¬WV÷beijing-renhe¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷Wr3mYVHe¬AD÷1541590500¬ADE÷1541590500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷v3cL2fPn¬WU÷tianjin-teda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang F.C.¬JB÷IgdP1Evg¬WV÷dalian-yifang¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷6PsDRBsc¬AD÷1541244900¬ADE÷1541244900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷28. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷nHrpXmHB¬WU÷chongqing-lifan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷Q7slW7WH¬WV÷tianjin-teda¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷CrCd61Bl¬AD÷1541244900¬ADE÷1541244900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷28. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷YX6RqR0H¬WU÷guangzhou¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷nyBVroGN¬WV÷shanghai-sipg¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AW÷1¬~AA÷pEiXuNJ4¬AD÷1541244900¬ADE÷1541244900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷28. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷KQl5uRRL¬WU÷jiangsu-suning¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷YTh9vosS¬WV÷hebei-china-fortune¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷IaRUp911¬AD÷1541230200¬ADE÷1541230200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Yifang F.C.¬ER÷28. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Yifang F.C.¬JA÷S6ppSAhb¬WU÷dalian-yifang¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷tAllRU74¬WV÷beijing-renhe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~
1
1545146084
240
fixtures
1
1545146084
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Çin bölümünde yer alan Super Ligi 2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Super Ligi 2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Super Ligi 2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Super Ligi 2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Super Ligi 2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!